Sākums Rīki Klientiem Palīdzība Aktualitātes Par mums Kalkulatori DocGen
 
Lietošanas pamācība
Tehniskā palīdzība
Biežāk uzdotie jautājumi
BUJ Arhīvs
Uzdot savu jautājumu
Kodi PALĪDZĪBA / Biežāk uzdotie jautājumi

J: Vai mani dati vietnē www.eatskaites.lv ir drošībā? A: Esam daudz domājuši par drošības nodoršināšanu Jūsu datiem. Nekas no tiem datiem, ko vadiet mūsu mājas lapā, izņemot informāciju par sevi kā lietotāju un ziņām par atskaišu sniedzējiem vai norēķinu personām, netiek uzglabāts. Ne konvertētie atskaišu dati, ne līgumu faili mūsu sistēmā netiek uzglabāti - atskaišu rīka dati tiek automātiski dzēsti stundu pēc konvertācijas veikšanas, kā arī nospiežot pogu IZIET lapas augšējā malā. Iespēja izdzēst failus ir arī klikšķinot uz izvēlni DZĒST IZVEIDOTOS FAILUS Atskaišu rīkā. Savukārt DocGen veidotie dokumenti izveidojas(ģenerējas) lejupielādes brīdī no Jūsu ievadītajiem datiem un uz servera nesaglabājas.

J: Vai www.eatskaites.lv administrators redz manu atskaišu un izveidoto dokumentu saturu? A: Nē, mūsu rīcībā ir tikai ieraksti par to, ka Jūs esat veicis kādas atskaites konvertāciju vai izvedojis kādu līgumu, bet dokumentu saturu mēs neredzam, jo Jūs tos dzēšat beidzot sesiju (ar pogu IZIET) vai arī tie automātiski tiek dzēsti stundu pēc izveidošanas.

J: Vai varu veikt datu konvertāciju, ja lietoju OpenOffice? A: Jā, tas ir iespējams. Saglabājiet sagatavotos failus formātā Microsoft Excel 97/2000/XP (xls): File - Save As - Save as type norādiet Microsoft Excel 97/2000/XP (xls) un kovnertējot norādiet, ka augšuplādēsiet ar OpenOffice gatavotu xls failu

J: Vai konvertāciju veikšanai varu izmantot savus failus? A: Lielāko daļu atskaišu iespējams konvertēt gan izmantojot vietnē atrodamos gatavos failus, gan sakārtojot savus failus tādā secībā, kāda tā ir gatavajās tabulās. Konvertācijām nevarat izmantot savas gada pārskatu veidlapas.

J: Cik maksā vietnē pieejamie pakalpojumi? A: Norēķini par vietnē pieejamajiem pakalpojumiem notiek punktu veidā, kurus Jūs varat iegādāties izvēloties kādu no piedāvātajām programmām. Punktiem ir noteikts derīguma termiņš - no 3 līdz 90 dienām, pēc kura beigām punkti tiek automātiski dzēsti. Būtībā norēķinu sistēma ir veidota kā abonēšanas maksa pieejai eatskaites.lv pakalpojumiem ar ierobežotu, lietotāja paša izvēlētu pakalpojumu skaitu. Cenrādis un sīkāks norēķinu kārtības izklāsts pieejams sadaļā Klientiem.

J: Kur es varu saņemt palīdzību, ja man neizdodas konvertācijas? A: Palīdzību Jūs varat saņemt rakstot uz epastu atskaites@eatskaites.lv, uzdodot savu jautājumu mājas lapā vai zvanot pa mājas lapā norādīto tālruni.


Doties uz Biežāk uzdoto jautājumu arhīvu.


 


Aizmirsu paroli

KONTAKTI

atskaites@eatskaites.lv

+371 29483489eatskaites.lv skype  eatskaites.lv twitter  eatskaites.lv draugiem.lv eatskaites.lv facebook

 
 
Copyright © EATSKAITES - visas tiesības aizsargātas