Sākums Rīki Klientiem Palīdzība Aktualitātes Par mums Kalkulatori DocGen
 
Kas ir Eatskaites
Lietošanas noteikumi
Līguma noslēgšana
Cenrādis
Pārbaudīt rēķinu KLIENTIEM / Kas ir Eatskaites?

Eatskaites ir rīki, kas radīti, lai atvieglotu Jums laikietilpīgu un sarežģītu ikdienas pienākumu veikšanu: Atskaišu rīks paredzēts darbam ar EDS, DocGen palīdz ātri un vienkārši sagatavot līgumus un citus dokumentus.

Eatskaites rīki ir pieejami tikai reģistrētiem Eatskaites lietotājiem. Tiem, kas uzskata, ka labāk vienu reizi redzēt, nekā septiņreiz dzirdēt, esam paredzējuši iespēju kā Demo lietotājam izmēģināt Eatskaites rīkus bez reģistrēšanās.

Eatskaites rīki ir pieejami gan par maksu, gan bez tās. Rīki, kuriem noteikta samaksa, ir piešķirts noteikts punktu skaits un tos lietot var tikai tie Eatskaites klienti, kuri iegādājušies pietiekama skaita Eatskaites punktu. Šajā sadaļā - KLIENTIEM - ir pieejama informācija gan par cenām un norēķinu kārtību, gan Jūsu apmaksātajiem rēķiniem un izmantotajiem pakalpojumiem.

Reģistrētie Eatskaites lietotāji var saņemt arī papildu labumus: ielūgumus uz Eatskaites bezmaksas darbnīcām, jaunumu vēstules par dažādām aktualitātēm likumdošanas jomā un izmaiņām mājas lapā, kā arī pieeju visiem mūsu izveidotajiem kalkulatoriem.

Reģistrējieties un ne tikai lietojiet jau piedāvātos rīkus, bet pieprasiet jaunus! 


Aizmirsu paroli

KONTAKTI

atskaites@eatskaites.lv

+371 29483489eatskaites.lv skype  eatskaites.lv twitter  eatskaites.lv draugiem.lv eatskaites.lv facebook

 
 
Copyright © EATSKAITES - visas tiesības aizsargātas