Sākums Rīki Klientiem Palīdzība Aktualitātes Par mums Kalkulatori DocGen
 
Eatskaites rīki
Kalkulatori
Atskaišu rīks
DocGen
DocGen paraugi RĪKI / Eatskaites rīki

Eatskaites - rīki laikietilpīgu un sarežģītu ikdienas pienākumu vienkāršošanai.

Atskaišu rīks izveidots, lai Eatskaites kļūtu par palīgu grāmatvežiem darbā ar VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu. Tas palīdz sagatavot atskaites importam EDS vien pāris sekunžu laikā, neatkarīgi no lietotās grāmatvedības uzskaites programmas. Rīka izmantošanai nepieciešami dati MS Excel vai OpenOffice Spreadsheet formātā un veidlapu paraugi pieejami mājas lapā.

DocGen jeb Dokumentu veidošanas rīks ļauj ātri un vienkārši sagatavot dažādus dokumetus sākot no SIA dibināšanas dokumentu paketes, beidzot ar dažādiem līgumiem! Un tas vēl ir tikai sākums! DocGen lietošana ir sekojoša: jāaizpilda vienkārši datu lauki mājas lapā un ar pāris klikšķiem lejuplādēšanai ir pieejami PDF formā sagatavoti dokumenti.

Eatskaites rīki ir pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem.

Tiem, kam svarīga konfidencialitāte un datu drošība - mēs neuzglabājam ne konvertētās atskaites, ne izveidotos dokumentus! Tie ir tikai un vienīgi Jūsu pārziņā.

Reģistrējies Eatskaites lietotājs jau šobrīd gūst dažādus papildu labumus, un ar laiku tādus ir plānots piedāvāt arvien vairāk, piemēram, noderīgus kalkulatorus!
 


Aizmirsu paroli

KONTAKTI

atskaites@eatskaites.lv

+371 29483489eatskaites.lv skype  eatskaites.lv twitter  eatskaites.lv draugiem.lv eatskaites.lv facebook

 
 
Copyright © EATSKAITES - visas tiesības aizsargātas