Sākums Rīki Klientiem Palīdzība Aktualitātes Par mums Kalkulatori DocGen
 
Kontakti
Kas mēs esam
Komanda
Rekvizīti
Partneri PAR MUMS / Partneri

SIA "Grāmatvedības vadība un konsultācijas"

SIA "Grāmatvedības vadība un konsultācijas" ir vienkārši mazliet citāda grāmatvedības pakalpojumu kompānija - klienti ir mūsu draugi gan priekos, gan bēdās. Mēs palīdzam grāmatvedības kārtošanā, grāmatvedības sistēmu izveidē, juridiskos jautājumos un nodokļu plānošanā. Ja vēlaties atbrīvoties no raizēm par visām minētajām rūpēm, droši zvaniet.

E-pasts: toms@gvk.lv
Tel: +371 67375841, +371 29483489

SIA "DITU"

SIA "DITU" apvieno speciālistus IT un VoIP telefoncentrāļu risinājumu džungļos. Esam ieguvuši ievērojamu pieredzi daudzu lielu uzņēmumu projektos, kas ļauj mums droši teikt - mēs noteikti realizēsim jūsu idejas un novērsīsim problēmas, kas to traucē.

E-pasts: siaditu@gmail.com
Tel: +371 27893789

SIA "CityCredit"

Mobilly ir elektroniska norēķinu sistēma, kas ļauj apmaksāt pirkumus ar īsziņas palīdzību un internetā. Tavs telefona numurs ir Mobilly konta numurs, ko vari izmantot, apmaksājot stāvvietu, vilciena biļeti, braucienu taksometrā vai iepērkoties pie kāda no Mobilly partneriem. Visa informācija www.mobilly.lv vai zvanot 1859.

E-pasts: info@mobilly.lv.
Tel: 1859

SIA "HansaWorld Latvia"

"HansaWorld Latvia" ir grāmatvedības programmu un uzņēmumu vadības sistēmu izplatītājs Latvijā, kas piedāvā risinājumus gan mikrouzņēmumu, gan vidēji lielu uzņēmumu grāmatvedības uzskaitei, kā arī biznesa vadības rīkus lielām kompānijām.
"HansaWorld Latvia" misija ir stiprināt Latvijas tirdzniecības, ražošanas, pakalpojumu sniedzēju un citu nozaru uzņēmumu konkurētspēju vietējā un eksporta tirgos, nodrošinot pasaules klases uzņēmumu vadības un darbības uzskaites datorsistēmas.

www.hansaworld.lv
E-pasts: latvia@hansaworld.lv.
Tel: +371 67365800

 


Aizmirsu paroli

KONTAKTI

atskaites@eatskaites.lv

+371 29483489eatskaites.lv skype  eatskaites.lv twitter  eatskaites.lv draugiem.lv eatskaites.lv facebook

 
 
Copyright © EATSKAITES - visas tiesības aizsargātas